Asi hledáš tohle, kamaráde

Kamarádi, letos naše putování vychází na pátek 18. října až neděli 20. října. Záštitu nad letošním ročníkem převzal George aka Džordž aka Geo aka Džo, takže až se mi podaří z něj vymámit podrobnosti, updatenu tento zápis. Jisté jsou tyto věci: podle tradice se dá předpokládat, že pojedeme už v pátečních dopoledních hodinách, takže v pátek Áčko; pojedeme údajně směr Pardubice a dál, takže sraz s nejvyšší pravděpodobností na Hlavním nádraží. 

Zatím zdar, gratuluji ke zdolání šifry a otevření prvního kroku:)

První update:) 12. září 14:18 SEČ

Má gratulace je opravdu na místě, protože se ukázalo, že ne všichni jste se do tohoto bodu dostali bez problémů:)

Geo, abiteur letošního vanderu, v daný termín nemůže, takže je na něm, jak se nového termínu zhostí...

Koalí aka Had nemůže odjet v pátečních dopoledních hodinách.

Káfik aka Káfík (ano, získal jsem pro tento vander milého, a řekl bych vzácného hosta, kterého mnozí znají a ti ostatní se s ním seznámili na mé vernisáži) nemůže odjet v pátečních dopoledních hodinách.  

Druhý update:( 17. září 15:38 SEČ

Geo navrhuje víkend 1. - 3. listopadu, vandr údolím Doubravky, odjezd v pátek kolem 10:00.

Já zůstávám na původním termínu z osobních i morálních důvodů - v tomto čase jezdíme pravidelně již sedmým rokem, a to je pro mě dost silná tradice na to, abych ji nadále udržel. Poslední roky se nám rovněž dařilo vyrážet již v dopoledních pátečních hodinách, což byl krásný bonus navíc; letos se to zřejmě nepodaří, ale to vůbec není důvod ke smutku. Podle posledních Koalího, Hadových, náznaků, pokud opravdu pojede, se zdá nejpravděpodobnější cestou, ta která povede přes Radotín, kde si přistoupí rovnou po práci; tím pádem je takřka hotovou destinací Plešivec, pokud nepadne jiný, tomu směru podobný návrh.